fbpx

O firme

Vždy sme radi robili veci INAK. Nie silou mocou proti prúdu. Ale kvalitne, minimalisticky. A s dobrým pocitom na oboch stranách (našej aj klientovej).

Podnikať sme začali v osemnástich, ešte na gymply. Naši boli nadšení, že sme namiesto čítania téz na matury po nociach kódili a cez prestávky v škole telefonovali so zákazníkmi.

Vytvorili sme vtedy (rok 2012) prvý e-shop, skúšali, testovali. Dodnes funguje, napriek neúprosným štatistikám, že 90% firiem skrachuje do 5-tich rokov. On stále rastie, existuje viac-menej bez nás, potrebuje iba minimálny dohľad. A my naň nedáme dopustiť, pretože nás neuveriteľne veľa naučil. O počítačoch, sieťach, marketingu, predaji a biznise všeobecne.

Ako išiel čas a naše „prvé dieťa“ postupne dospievalo, cítili sme, že je načase vytvoriť niečo nové. Niečo, čo nás bude baviť, napĺňať. Vďaka čomu ráno radi vstaneme z postele alebo budeme pracovať aj do polnoci.

Väčšinou to správne rozhodnutie príde v sekunde. Vtedy, keď to najmenej čakáte. A buď počúvnete rozum a ten nápad zahodíte, pretože je príliš komplikovaný, bláznivý či čokoľvek iné alebo počúvnete srdce a pustíte sa do toho.

A MY SI VŽDY VYBERIEME TO SRDCE.

ALLTECH je mladá firma plná mladých ľudí a spokojných klientov. Montujeme kamerové a zabezpečovacie systémy, spravujeme firemné siete, tvoríme webové stránky, texty a funkčné domovy (so super telkou a internetom).

Momentálne sa zameriavame hlavne na Bratislavu, ale keďže sme dušou cestovatelia, radi prídeme kamkoľvek, ak tam bude na nás čakať niečo zaujímavé.

A teraz trošku viac o nás...

 

Marek Schnierer

Pozná všetky káble a technické novinky. Stará sa, aby u vás všetko frčalo tak ako má. Študuje telekomunikácie na FEI v Bratislave a okrem toho sa pravidelne školí na všetkých tých IT seminároch, ktoré by bežných smrteľníkov do minúty uspali. Keď zrovna niekde niečo nemontuje robí DJ-a na oslavách/svadbách, bicykluje sa, saunuje alebo pozerá strašné staré seriály. Keď chceme, aby s ním bola sranda dáme mu Kofolu.

Margaréta Koklesová

Zahrabaná v písmenkách. Stará sa, aby ste mali všetky podklady načas, hľadá zatúlané faktúry, píše si s vami na e-mailoch. Ona vlastne píše stále. Knihy, blogy, články, facebookové posty. Pomáha klientom s marketingom, sociálnymi sieťami a textami. Slovenčina jej celkom ide, ostatné jazyky už pokryvkávajú. Solídne ale zvláda preklad z ajťáckej reči do ľudskej.  Vždy keď treba si zbalí malý rupsak a zdrhne niekam do tepla.

Spolupracujeme ešte s niekoľkými externistami, ktorí nám pomáhajú pri montážach či grafike. Po dôkladnom prehľadaní serveru sme zistili, že jediné spoločné fotky máme z firemných akcošiek ALLTECHU. Iste chápete, že ich sem nemôžeme vložiť. 😀

Certifikáty a licencie